Erimõõdus betoonplaat trepile 1.7

Hinnale lisandub käibemaks

Saada selle toote kohta hinnapäring siit!

Standardsete mõõtude ja lõigetega riided sulle alati kõige paremini ei istu, sest sa oled ainulaadne!

Treppidega on sama lugu – kõigile ei sobi kindlate mõõtudega nelinurksed plaadid. Siin saame meie sind aidata ja teha niiöelda rätsepatööna just sinu trepi kuju ja mõõtudega sobivad plaadid.

 

 

Tootekood: 1.7 Kategooriad ,

✓ Päringule vastus 1 päeva jooksul

1500+ toredat klienti aastas

26 aastat kogemust

99% rahulolu garantii

Tootekirjeldus

Betoonist katteplaadid treppidele, aedadele jne, mõõtmed vastavalt tellija soovile (arvestades tootmisvõimalustega). Plaadi paksus on 40-200 mm.Toote kaal ca al. 98 kg / m², suureneb vastavalt paksuse muutumisele.Hind alates 60.- eur /m2 pesubetooni I hinnaklassi värvi ja paksuse 40mm puhul (lisandub käibemaks).Projekti hind kujuneb paksusest, ruutmeetritest, viimistlusviisist ja värvitooni hinnaklassist.Alla 3 m² tellimisel on hind allates 120,00 EUR/m² (lisandub käibemaks).Erikujuliste, mitte täisnurksete plaatide tootmiseks kasutame kliendi poolt toodud šabloone.Viimistlusviisideks on pesubetoon, silebetoon, lihvbetoon ja harjatud betoon.

Andmed

Kaal50-1000 kg
Mõõtmed1000-1500 × 300-400 × 40-200 mm

Galerii

Tekkis selle toote kohta küsimusi?

Saada oma päring läbi selle kontaktivormi ning me vastame Sulle esimesel võimalusel. 

Tarneinfo

Kohe olemas tooted tarnime esimesel võimalusel, tellitavate toodete tarneaeg võib olla 2-6 nädalat. Täpse tarneaja teadasaamiseks saada päring või helista +372 672 5591.

Tarnime betoontooteid kaubaalustel (välja arvatud pingid ja suured lauad), et tagada toodete ohutu kohaletoimetamine. Kaubaaluste arv sõltub tellitud toodete kogusest, kaalust ja mõõtmetest. Kaubaaluse hind: 10€ +km.

Maksevõimalused

Ostukorv
Scroll to Top