Eritellimused

Oled jõudnud eritööde galeriisse, toredat uudistamist sulle!

Kui sinul on ka põnev idee ja soov seda betoonis teostada, siis võta meiega julgelt ühendust. 

 

Pärnu linna elevandid

2023. aastal saabusid Pärnu linna tänavatele elevust tekitama betoonist elevandid ning suvepealinnas hakkas levima lausa uus  pildistamise trend: fotosid nende kujude taustal tegid kõikvõimalikes poosides nii suured kui väikesed. Elevantide idee autoriks on skulptor Paul Mänd. 

Siin on mõned lahedad faktid päris elevantide kohta:
• Elevantide kõrvad sarnanevad Aafrika kaardiga ja neil on maismaaloomade seas suurimad hambad.
• Elevantidel on suurepärane võime tajuda lähenevaid torme ja maavärinaid, mis aitab neil ohu eest põgeneda.
• Need loomad võivad päevas süüa 300kg toitu.
• Elevandid kuulevad umbes 10km kaugusele madalaid helisid.
• Neil on hämmastavalt hea mälu – vantidel püsivad aastaid meeles kohtumised, lõhnad, emotsioonid, marsruudid.

Armastajate skulptuur Valgerannas

Valgeranna luidetel Pärnumaal kõrgub “Armastuse ausammas”, mille idee autoriks on skulptor Rait Pärg. See betoonist kunstiteos ülistab läbi omavahel sulandunud elegantsete figuuride armastust ja ühtsust. Helle Kirsi kirjutatud legendi järgi päästis kallima embuses istuva neiu uppumissurmast just noormehe sügav armastus tema vastu. Ausamba ainulaadne disain püüab Romantilisel Rannateel jalutajate pilke ja ülistab kauneid tundeid. Skulptuur on ka abiellujatele peatumis- ja pildistamiskohaks.

Meil on hea meel, et saime sellise ilusa idee teostamisel oma panuse anda.

Tallinki hiigelvaasid

Linnaruum vajab särtsu ja neid hiiglama suuri vaase Tallinnas sadama piirkonnas pole võimalik mitte tähele panna. Sellised konteinerid on hea viis kivisele linnamaastikule rohelust luua.

Kaks ühes ehk monteeritud betoonvaas aadressiga

Kasvavaks trendiks uusarenduste puhul on silmapaistvad betoonist vaasid kliendi mõõtudega, millele on lisatud aadress. Nendega pole põhjust karta, et sõbrad sulle külla tulles su kodu üles ei leia!

Saada monteeritava vaasi 10.26 kohta päring.

Lambi jutt: betoon on äge ka siseruumis

Kui oled mõelnud, et võiks ruumile veidi erilisemat ilmet anda, siis proovi seda teha näiteks betoonist lambialustega. Betooni ehe tekstuur lisab ruumile naturaalset ja tööstuslikku elementi ning loob kontrasti pehmemate interjööri detailidega. 

Agnes ja Toots betoonis

Tallinnas Maarjamäe filmimuuseumi allee ääres on humoorikad betoonist skulptuurid, mille idee autoriks on Jass Kaselaan. Kujud on saanud inspiratsiooni erinevatest tuntud filmidest ja kannavad pealkirju “Lamav karu”, “Vaba laps”, “Tootsi maakera”, “Saagirohke mandariinipuu” ja “Jalgadel porgand”.

Scroll to Top