Korduma kippuvad küsimused

Põhjaliku ülevaate sellest, kuidas trepiplaati valida, leiad siit artiklist.

Betoonplaadi või -toote pinnaviimistlus, mille puhul toote pealispinnalt on peale valmimist pestud graniitkillustik survepesuriga nähtavale. Pind on krobeline, värvitoon pigem kirju.

Sileda pinnaga ühetooniline vormipind. Betooni klass A.

Toote pealispind lihvitakse, see toob nähtavale segus oleva killustiku mustri. Betooni värv pigem kirju.

Ebatasase pinnaga, vibreerimise teel valmistatud betoonplaat või -toode. Betoon on ühevärviline.

Vaata värvivalikut vahelehelt viimistlusvõimalused. Hiirega üle liikudes või telefoniga peale klikkides näed ka seda, millises hinnaklassis viimistlusviis on.  Sinna oleme kogunud galerii kõikidest võimalikest värvivõimalustest. Igat toodet ei ole kahjuks võimalik kõikide viimistlusvõimalustega teha. Täpsema valiku toote võimaluste kohta leiad tootelehelt. 

Kahjuks ei saa. Iga toote juures on info, missuguse viimistlusega saab seda valmistada.

Ei kleebi. Valame plaadid graniitkillustikusegust, mille pealispind pestakse peale valmimist survepesuriga krobeliseks.

Betoonplaadi serv (nn “veenina”), mis ulatub üle aluspinna.

Meie kasutame toodete puidust osade valmistamisel ehituslikku ümarnurkset höövelpuitu kvaliteediklassiga AB. Sellest tulenevalt on puidul oksakohad, vaigupesad ja esineb pikipragusid (eriti ristlõike 95×95 mm puhul). 

Puitosad on kaetud Tikkurila puiduõliga. Pidevalt õues olevaid hööveldatud puitpindu tuleb igal aastal uuesti õlitada. Värvitoonid ekraanil ei pruugi olla sajaprotsendiliselt sellised nagu need reaalselt välja näevad, sest on edastatud elektroonselt ning nende intensiivsus sõltub kuvari seadetest. Samuti mõjutavad värvitoonide tunnetust niiskusaste, valgustus ning mitmed muud tegurid. 

Ostukorv
Scroll to Top